Knight Online Private Serverlar
Knight Online Private Serverlar

Knight Online Private Serverlar Hakkındaki Tüm Paylaşımlar.

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

[PAYLAŞIM] Nation Transfer Kaynak Kodları

YazarMesaj
Corleone
Administrator
Administrator

Tuttuğu Takım : Beşiktaşlı
Ruh Hâli : Neşeli
Kullanıcı Puanı : 35001
Saygınlık : 10381
+500 Repliler
Şubesi : Ä°stanbul

MesajKonu: [PAYLAŞIM] Nation Transfer Kaynak Kodları   Çarş. Ağus. 12, 2009 10:40 pm

Merhaba, ilk program paylaşımım olan Nation Transfer'ın kaynak kodlarını sizlere sunmak isterim Şu sıralar programın kaynak kodlarını vermeyi düşünüyordum, bugün emre_5094 arkadaşımız PM atmış istek üzerine yayınlıyorum, umarım size faydası dokunur. Program basit olabilir, ilk programım, fakat VB.NET'e yeni başlayanlar için güzel bir örnek proje olduğunu düşünüyorum. Lütfen adımı silmeyiniz, o kadar uğraştım, emeğe saygı gösterirseniz sevinirim

İndirmek için:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Program Visual Basic 2008 ile yazılmıştır, Visual Basic 2008 indirmek isteyenler için: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

VB.NET'de yaptığınız bir programı çalıştırmak için Microsoft .NET Framework 1.1 veya üzeri gereklidir ki o da zaten programın download için gerekli dosyasından indirilebilir.

Express versiyonudur Enterprise indirmeye gerek duymadım hem bunun boyutu düşük, hem de ücretsiz Microsoft'a kaydınızı yaptırıp sınırsız olarak kullanabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör http://k2private.lforum.biz

[PAYLAŞIM] Nation Transfer Kaynak Kodları
1 sayfadaki 1 sayfası