Knight Online Private Serverlar
Knight Online Private Serverlar

Knight Online Private Serverlar Hakkındaki Tüm Paylaşımlar.

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Serverini Açtın Ama User'in mi Yok Oznm Bir İncele!

YazarMesaj
Corleone
Administrator
Administrator

Tuttuğu Takım : Beşiktaşlı
Ruh Hâli : Neşeli
Kullanıcı Puanı : 35001
Saygınlık : 10381
+500 Repliler
Şubesi : Ä°stanbul

MesajKonu: Serverini Açtın Ama User'in mi Yok Oznm Bir İncele!   C.tesi Tem. 25, 2009 11:32 pm

ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUYU ACARKEN BU HIZMETI VERMEDEN ONCE BİR ÇOK KEZ DÜŞÜNDÜM BEN REKLAM BÖLÜMÜ OKUMUŞ BİR İNSAN OLARAK SİZE BÖYLE BİR SİSTEM SUNUYORUM
SERVERINIZI KURDUNUZ AMA USERINIZMI YOK
REKLAM YAPMAK ICIN ZAMANINIZMI YOK OZMN DOGRU YERDESINIZ
REKLAM HER ZAMAN KAZANDIRIR HER TURLU KOLLARDA REKLAM EN BUYUK KITLELERE ULAŞMA ARACIDIR
BİZİM SUNDUGUMUZ SISTEM NEDİR
BİLDİĞİNİZ GİBİ BİR ÇOK FORUMLARDA PRİVATE SERVERLER DİE KONULAR VAR VE EMİN OLABILIRSINIZKI COGU PVP OYNAYICISI SADECE BU FORUMDA DEİL DAHA YÜZLERCESİ WAR
BİZ NASIL BİR SİSTEM UYGULUYORUZ BEN VE BİR KAÇ SAMİMİ ARKADAŞIM İÇİNDE PRİVATE SERVERLARIN OLDUGU FORUMLARA AYNI UYELIK AYNI ŞİFRE İLE KAYIT OLDUK
TAM 456 FORUM YANLIŞ DUYMADINIZ GOOGLEYE SERVERINIZIN ISMI YAZILIDIG ZAMAN 456 TANE SONUC CIKACAK DEMEKTIR SATEN PROFESSIONAL SAGLAM Bİ PVP SERVER SAHİBİ DE SADECE KO-CUCE DEN FAZLA USER KALDIRAMIYACAGINI BILIR NEDEN ÇÜNKÜ HERGUN KONULARA BAKAN KİŞİLER 500-600 CİVARI BUNARIN HEPSİ SİZİN DB NİZİ SİZİN ÖZELLİKLERİNİZ BEGENMEK ZORUNDA DEİLLER BURDA ALGORTİMA KULLNARAK BİR HESAP YAPABILIRIZ BUDA DEMEKTIRKI KO-CUCEDEN 50 USER VEYA 100 USER ALABLIRIZ EN COK ...
İŞTE BİZDE BU NOKTADA DEVREYE GİRİORZ BEN VE ARKADAŞLARIM Kİ ÜNİVERSİTE OKUMUŞ İNSANLARIZ BU 456 TANE FORUMDA SIZIN SERVERINIZIN REKLAMINI YAPIYOR GEREKLİ ÖZELLİK HTML SİNİ İSTER SİZ İSTE BİZE HAZIRLATABİLİYORSUNUZ BU SİSTEMLE SİZE 200+ USER GARANTİ EDİYORUZ TABİKİ İŞLEMİMİZ KONULARI ACIP BIRAKMAKLA BİTMİYOR
KONULAR ACILDIKTAN SONRA BEN VE ARKADAŞLARIM HER GUN OGLEN 13:00 AKŞAM 15:00 DA KONULARA BİR UPLAMA YAPIP KONULARI GUNCELLIYORUZ USER AZALMASI OLMASI IMKANSIZ
Kullanıcı profilini gör http://k2private.lforum.biz

Serverini Açtın Ama User'in mi Yok Oznm Bir İncele!
1 sayfadaki 1 sayfası