Knight Online Private Serverlar
Knight Online Private Serverlar

Knight Online Private Serverlar Hakkındaki Tüm Paylaşımlar.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Street Fighter 4 Basitleştirilmiş Combo Komutları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Corleone
Administrator
Administrator

Tuttuğu Takım : Beşiktaşlı
Ruh Hâli : Neşeli
Kullanıcı Puanı : 35001
Saygınlık : 10381
+500 Repliler
Şubesi : Ä°stanbul

MesajKonu: Street Fighter 4 Basitleştirilmiş Combo Komutları   Cuma Eyl. 04, 2009 12:41 am

eminim birçoğunuz sf4 de bazı karakterlerin super,ultra vs komutlarında zorlanıyorsunuzdur.akuma,chun-li,bison,guile bunlardan birkaçı.ufak bir araştırmam sonucunda bu tip zor hareketleri olan bazı karakterlerin editlenmiş command list lerini buldum.(artık akuma ile ortalığı dağıtabiliyorum ) ve bunları sizinle paylaşmak istedim.tek yapmanız gereken ilgili karakterin cmn.emz dosyasını orijinali ile değiştirmek.(örneğin akuma için;GKI.cmn.emz dosyasını STREETFIGHTER4\Battle\Chara\GKI klasöründeki orijinal dosya ile değiştirerek akuma nın super,ultra ve sakunetsu hadouken hareketlerinin komutlarını oldukça kolay hale getiriyor).dosyayı indirdiğinizde rar dan çıkan klasörün içinde editlenmiş command listler ve command list adında bir jpg resmi görüceksiniz.bu resimde editlenmiş karakterlerin isimleri;editlenen hareketlerin orijinal tuşları ve editlendikten sonra tuşlarını göreceksiniz.(not: akuma resimde goki diye adlandırılmıştır)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sponsorlarımız
Kullanıcı profilini gör http://k2private.lforum.biz
arsem
Yeni Üye
Yeni Üye

Kullanıcı Puanı : 1
Saygınlık : 1

MesajKonu: Geri: Street Fighter 4 Basitleştirilmiş Combo Komutları   Perş. Ağus. 16, 2012 6:31 pm

cok eskı bır konu ama bunu arıyodum rapide yukleyebılırmısnı eloınde olan varsa...
Kullanıcı profilini gör
troguzylmz
Yeni Üye
Yeni Üye

Kullanıcı Puanı : 1
Saygınlık : 1

MesajKonu: Geri: Street Fighter 4 Basitleştirilmiş Combo Komutları   Salı Tem. 28, 2015 2:03 pm

link kırık hocam lazım acill
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Street Fighter 4 Basitleştirilmiş Combo Komutları   

Street Fighter 4 Basitleştirilmiş Combo Komutları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası